(+420) 566 621 759     Čeština  English language

Tisk norem


Po zániku jediného distributora českých národních technických norem ČNI Praha, se mění dosavadní systém a praxe v distribuci ČSN. Od nového systému technická veřejnost mj. očekává zlepšení dostupnosti národních technických norem a podstatné snížení jejich cen. Doporučené ceny norem v "Profesionálním" provedení jsou stanoveny ve vyhlášce Ministerstva průmyslu a obchodu a jsou u naší společnosti v závislosti na počtu stran o více než polovinu nižší než v roce 2008.

Naše společnost NORMSERVIS s.r.o. má zájem, aby s ohledem na mnohaleté zkušenosti a praxi v oblasti technické normalizace byla dobře fungujícím distribučním místem tištěných norem v "Profesionálním" provedení. Abychom na novou situaci byli dobře připraveni, testovali jsme ve spolupráci s ČNI Praha celý systém již v průběhu roku 2008. Normy objednané v pracovní dny do 15 hodin, jsou ve stejný den odeslány na Vaši adresu. Ceny u nás objednaných českých národních norem jsou nižší než doporučené.

Pro uživatele nakupující v našem internetovém obchodě, popř. využívající náš systém EviNor a všechny smluvní zákazníky jsme připravili velice výhodné dodací podmínky tištěných norem. Naším záměrem je, aby tito uživatelé u nás nakupovali normy za nejvýhodnějších podmínek na tuzemském trhu.

Normy Vám můžeme dodávat nejen na základě přesné specifikace v konkrétních objednávkách, ale i na základě trvalých objednávek. Při tomto způsobu z Vaší strany stačí pouze výběr žádaných tříd a skupin norem a my Vám normy, případně změny norem dodáme v měsíci jejich vyhlášení a vydání ÚNMZ.