(+420) 566 621 759     Čeština  English language

Trvalé objednávky

V případě Vašeho zájmu o dodávání tuzemských norem na základě trvalé objednávky si vyberete, které třídy a skupiny norem si od naší společnosti přejete zajišťovat. V případě, že vyjde nová norma popř. změna, ihned Vám ji zašleme. Nabízíme Vám i možnost zaslání nabídky nově vydaných norem k odsouhlasení a normy Vám pošleme až po Vašem potvrzení objednávky. Požadované třídy si můžete vybrat na našich stránkách SEZNAM TŘÍD. Pro zřízení trvalé objednávky není rozhodující ani počet tříd, ani počet skupin, ani odebírané množství. Trvalou objednávku je možné průběžně měnit dle Vašich požadavků.

Máte-li zájem o tuto službu, vyplňte laskavě Vaše kontaktní údaje a do položky "Poznámka" uveďte jaké třídy či skupiny norem objednáváte. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat. V opačném případě vypracujeme návrh smlouvy, který Vám zašleme k podepsání. Od následujícího měsíce po podpisu smlouvy Vám budeme automatizovaně dodávat všechny nově vydané české národní normy a změny norem ve smyslu smluvní specifikace.

Uživatelé systému EviNor mohou trvalou objednávku vytvořit v knihovně "Servis - Nastavení systému EviNor - Objednávky - automatické - Vytvoření trvalých objednávek pro české a slovenské normy". Mohou také využít nabídky skupin norem z knihovny "Servis - Registr tříd a skupin ČSN a STN."

Jméno a příjmení: * Město: * IČ:
Název firmy: Stát: * DIČ:
Ulice: * Telefon: * FAX:
PSČ: * Email: * Web:

Poznámka: