(+420) 566 621 759     Čeština  English language

Dodávání a aktualizace technických norem


Naše společnost dodává nejenom tuzemské národní normy ČSN všech oborů, ale i podnikové, rezortní a odvětvové technické normy TŽ, TPG, TDG, TNI, TD, TNV, PNE, TIN a normy HŽ.

Jelikož jsme smluvní odběratelé mnoha mezinárodních a zahraničních vydavatelů, můžeme Vám za nejvýhodnějších podmínek na trhu dodat také mezinárodní a zahraniční technické normy:


V případě zájmu o další druhy norem využijte předběžný objednávkový formulář

Evropské normy EN (v anglickém jazyce), které byly zapracovány do norem ČSN (označení ČSN EN) Vám můžeme dodat v elektronickém i tištěném provedení na základě Vašeho dotazu na této stránce.

Pro zjednodušené a pohodlné objednání tuzemských, zahraničních i mezinárodních norem jsme vytvořili internetový obchod (aktualizován je téměř každý den). Za zvýhodněných podmínek můžete normy objednávat i z počítačového systému EviNor. Objednané české technické normy ČSN vyskladníme nejpozději do 24 hodin. Normy ČSN zdarma ke stažení na internetu nehledejte!! Normy a jejich volné rozšiřování jsou chráněny zák. 22/1997 Sb.

Technické normy dodáváme náhodným zájemcům i zákazníkům, kterým zajišťujeme komplexní službu v řízení norem. Služba je vhodná především pro uživatele norem, kteří zavádí nebo mají zaveden systém řízení jakosti ve smyslu norem řady norem ISO 9000 a podobných. Službu realizujeme na smluvním základě. Její cena závisí na počtu obhospodařovaných norem. S počtem norem cena za jednu sledovanou normu klesá.

V rámci komplexní služby týkající se tuzemských norem provádíme:

V rámci komplexní služby týkající se zahraničních norem provádíme:

Při objednání služby zašleme podrobnější informace a návrh smlouvy s ceníkem.