(+420) 566 621 759     Čeština  English language

Poptávka software a služeb

EviNor 32.5

Základem systému jsou katalogy ČSN + STN a musí je mít každý uživatel. Obsahují základní bibliografické údaje tuzemských (českých) a slovenských norem. Názvy českých norem jsou v českém jazyce, názvy slovenských ve slovenském jazyce. Při aktualizaci budou měsíčně aktualizovány platné i neplatné normy a dodávány nabídky ČSN a STN.
DIN + VDA + AD 2000 + ASTM + ASME + SAE + BS + GOST + GB + NEN + UNE

Katalog je volitelný. Musí ho však mít jako základ ti uživatelé, kteří chtějí sami doplňovat (rozšiřovat) katalogy norem dalších zemí, např. USA (ne pouze ČSN, STN, DIN a EN). Obsahuje základní bibliografické údaje německých norem DIN. Názvy norem jsou v jazyce německém. U většiny norem je uveden i význam názvu v českém jazyce. Katalog bude aktualizován pololetně a obsahuje platné i neplatné normy.
EN + ETSI + ISO + IEC + IEEE + UIC

Katalog je volitelný bez omezení. Obsahuje základní bibliografické údaje evropských norem EN. Názvy norem jsou v anglickém jazyce. U většiny norem je uveden i význam názvu v českém jazyce. Katalog bude aktualizován pololetně a obsahuje platné i neplatné normy.
Evidence výpůjček + dokumentů + objednávek

Knihovna je volitelná. Při neexistenci této databáze nebude funkční knihovna 'Aktualizace'. Knihovny slouží k zaznamenání vypůjčených či objednaných norem v organizaci.
EviNor Lite 32.5

Základem programu jsou katalogy ČSN + STN + ASTM norem, které obsahují základní bibliografické údaje tuzemských (českých), slovenských a amerických norem ASTM. Dále u většiny českých norem jsou obsaženy i anotace a náhledy obsahu norem. Při aktualizaci budou měsíčně aktualizovány platné i neplatné normy a dodávány nabídky nových ČSN. Tato verze umožňuje objednávání norem se slevou, ale neobsahuje evidenci výpůjček, dokumentů a neumožňuje označovat vlastní (archivní) normy a přidávat katalogy dalších zemí.
EviZak

Počítačový systém sloužící na poskytování aktuálních informací o legislativních předpisech vyhlášených ve Sbírce zákonů a na jejich řízení v systémech jakosti dle norem ISO. Může být nainstalován na jednom (samostatném) počítači i v rozsáhlých počítačových sítích.
EviLit

Ucelený informační systém, který je jedinečný komplexním pojetím evidence široké škály předmětů vyskytujících se v půjčovnách, čítárnách, knihovnách atd. Software umoľňuje evidenci audia, časopisů, CD, DVD, článků, deníků a týdeníků, hudebnin, knih, map, překladů, videa a zpráv. Cena je včetně libovolné jedné databáze.
Další databáze katalogu

Do poznámky nám prosím doplňte o jaké databáze máte zájem (jedna libovolná databáze je v základní ceně).
Evidence výpůjček + objednávek + rezervace

Knihovna je volitelná. Knihovny slouží k zaznamenání vypůjčených či objednaných předmětů v organizaci.
Kovy Z

Slouží na poskytnutí informací o železných materiálech a na stanovení obdobných značek mezi zeměmi navzájem.
Info Název produktu Počet licencí Cena/ks bez DPH Cena celkem
EviNor 32.5 23 200 Kč
Zahraniční katalogy 4 200 Kč
Evropské a mezinárodní katalogy 2 400 Kč
Evidence 5 700 Kč
EviNor Lite 32.5 3 000 Kč
EviZak 5 000 Kč
EviLit 4 500 Kč
Další databáze katalogu 1 000 Kč
Evidence 3 000 Kč
Kovy Z 8 800 Kč

SLUŽBY

Název služby Mám zájem o více informací
Dodávání a aktualizace technických norem
Dodávání a aktualizace právních norem, zákonů
Elektronické provedení noremRekapitulace

Název zboží Počet licencí DPH Cena bez DPH Cena s DPH


DPH:
Celkem bez DPH:
Celkem s DPH:

Kontaktní údaje

Jméno a příjmení: * Město: * IČ:
Název firmy: Stát: * DIČ:
Ulice: * Telefon: * FAX:
PSČ: * Email: * Web:

Poznámka: